• OVV 1

    Bekerwedstrijd O.V.V - Overmaas

    OVV in vroegere tijden..

    Een hobbelig voetbalveld in de duinen, meer hadden ze vroeger niet nodig.

    OVV Jeugd

    Een tribune vol met lachende OVV jeugd en hun begeleiding.

    Nieuwjaarswedstrijd OVV

    De traditionele nieuwjaarswedstrijd tussen huidig OVV en oud OVV leverde veel bekende gezichten op.

    Jubileum boek OVV 100 jaar

  • OVV 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Betulli, SergioTeamspeler
    Boer, JelmerTeamspeler
    Bor, Egbert van denTeamspeler
    Böck, Guustaaf RonaldTeamspeler
    Deurzen, Dennis vanTeamspeler
    Dorsser, Sebastiaan vanTeamspeler
    Gielen, CoenTeamspeler
    Gielen, GuidoTeamspeler
    Godvliet, BruceTeamspeler
    Jongste, DanielTeamspeler
    Kers, MikeTeamspeler
    Klok, JurgenTeamspeler
    Klok, WernerTeamspeler
    Kloos, EmielTeamspeler
    Krijgsman, BasTeamspeler
    Laats, DennisTeamspeler
    Lubbe, ArjanTeamspeler
    Maassen, LeonTeamspeler
    Moerman, RenéTeamspeler
    Nanninga, MarcTeamspeler
    Oudheusden, Jeroen vanTeamspeler
    Rijken, EdwinTeamspeler
    Savides, PaulTeamspeler
    Sijbrands, FerryTeamspeler
    Stoppelenburg, WillemTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 mei 20:00OVV 35+1 - Rozenburg 35+2Sportpark OVV
    21 mei 12:45OVV 35+1 - Rockanje 35+1Sportpark OVV
    28 mei 12:45OVV 35+1 - NSVV 35+1Sportpark OVV
    4 jun. 14:30Melissant 35+1 - OVV 35+1Sportpark Melissant
    9 jun. 20:00OVV 35+1 - Jonge Spartaan, de 35+1Sportpark OVV
    11 jun. 12:45OVV 35+1 - Rozenburg 35+1Sportpark OVV
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 meiStellendam 35+1 - OVV 35+11 - 4
  • Poulestanden OVV 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSVV 35+113101254183631
    2OVV 35+11091053173628
    3Rockanje 35+11171331151622
    4Zwartewaal 35+1156094036418
    5Rozenburg 35+1135172033-1316
    6Jonge Spartaan, de 35+1124353232015
    7Melissant 35+1124171929-1013
    8Rozenburg 35+21440102075-5512
    9Stellendam 35+1122282438-148