• OVV 1

    Bekerwedstrijd O.V.V - Overmaas

    OVV in vroegere tijden..

    Een hobbelig voetbalveld in de duinen, meer hadden ze vroeger niet nodig.

    OVV Jeugd

    Een tribune vol met lachende OVV jeugd en hun begeleiding.

    Nieuwjaarswedstrijd OVV

    De traditionele nieuwjaarswedstrijd tussen huidig OVV en oud OVV leverde veel bekende gezichten op.

    Jubileum boek OVV 100 jaar

  • OVV 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Betulli, SergioTeamspeler
    Boer, JelmerTeamspeler
    Bor, Egbert van denTeamspeler
    Deurzen, Dennis vanTeamspeler
    Dorsser, Sebastiaan vanTeamspeler
    Gielen, CoenTeamspeler
    Gielen, GuidoTeamspeler
    Godvliet, BruceTeamspeler
    Jongste, DanielTeamspeler
    Kers, MikeTeamspeler
    Klok, JurgenTeamspeler
    Klok, WernerTeamspeler
    Kloos, EmielTeamspeler
    Krijgsman, BasTeamspeler
    Laats, DennisTeamspeler
    Lubbe, ArjanTeamspeler
    Maassen, LeonTeamspeler
    Moerman, RenéTeamspeler
    Nanninga, MarcTeamspeler
    Oudheusden, Jeroen vanTeamspeler
    Rijken, EdwinTeamspeler
    Savides, PaulTeamspeler
    Sijbrands, FerryTeamspeler
    Stoppelenburg, WillemTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:30Jonge Spartaan, de 35+1 - OVV 35+1Sportpark Spartacus
    8 dec. 20:00Zwartewaal 35+1 - OVV 35+1Zwartewaal-terrein
    11 dec. 12:45OVV 35+1 - Rozenburg 35+2Sportpark OVV
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.OVV 35+1 - Stellendam 35+15 - 2
  • Poulestanden OVV 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OVV 35+1651035122316
    2NSVV 35+154012491512
    3Stellendam 35+153112114710
    4Rockanje 35+1321012757
    5Piershil 35+1320111926
    6Melissant 35+142021112-16
    7Rozenburg 35+252031222-106
    8Jonge Spartaan, de 35+162041620-46
    9Rozenburg 35+151131119-84
    10Zwartewaal 35+15104817-93
    11DVV '09 35+15005626-200

    Poulestanden OVV 35+1 (B2000 Veteranen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Coal 35+13210194157
    2OVV 35+132107437
    3VOB 35+131021316-33
    4BZC / Zuiderpark 35+23003217-150