• OVV 1

    Bekerwedstrijd O.V.V - Overmaas

    OVV in vroegere tijden..

    Een hobbelig voetbalveld in de duinen, meer hadden ze vroeger niet nodig.

    OVV Jeugd

    Een tribune vol met lachende OVV jeugd en hun begeleiding.

    Nieuwjaarswedstrijd OVV

    De traditionele nieuwjaarswedstrijd tussen huidig OVV en oud OVV leverde veel bekende gezichten op.

    Jubileum boek OVV 100 jaar

  • OVV 2

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Bekerstand

    PositieTeamGSGWGLVLVT
    1OVV 23210115
    2Schoonhoven 2311165
    3Barendrecht 33111710
    4Zwaluwen 3301259
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVT
    1sv Poortugaal 44400131
    2OVV 23201123
    3Rozenburg 2320155
    4DVV '09 24130116
    5Brielle, VV 34202118
    6Hellevoetsluis 342021012
    7DBGC 2311133
    8Botlek, SC 231021011
    9Zwartewaal 2310257
    10Barendrecht 53102618
    11Jonge Spartaan, de 2201126
    12WFB 24013715