• OVV 1

    Bekerwedstrijd O.V.V - Overmaas

    OVV in vroegere tijden..

    Een hobbelig voetbalveld in de duinen, meer hadden ze vroeger niet nodig.

    OVV Jeugd

    Een tribune vol met lachende OVV jeugd en hun begeleiding.

    Nieuwjaarswedstrijd OVV

    De traditionele nieuwjaarswedstrijd tussen huidig OVV en oud OVV leverde veel bekende gezichten op.

    Jubileum boek OVV 100 jaar

  • Voetbal Technische Commissie

  • Naam Functie Telefoon Email
           
    Vacant Voorzitter VTC    

     

                  1.Voetbaltechnisch:

         
    Marco Blok TC Senioren 06-40864739 m.blok37@kpnmail.nl
           
    Sergio Betulli TC Senioren 06-19168824 sbetulli@gmail.com
           
    Coen Gielen

    TC Senioren

    06-51463397 coengielen@live.nl
           
    Harry 't Hart TC Jeugd 06-13451215 thart336@planet.nl
           
    Peter van Hulst TC Jeugd 06-31942946 piwivanhulst@gmail.com
           
    Peter Versaevel TC Jeugd 06-12154292 versaevel60@gmail.com

     

    2.Organisatorisch:

         
     Vacant

    Coördinator 0-19

       
           
     Vacant Coördinator 0-17    
           
    Ferry Eggens  Coördinator 0-15 06-30058824  feggens@hotmail.com
           
    Rem Helbers Coördinator 0-13 06-53709340  remy@helgo.nl
           
    Vacant Coördinator 0-11    
           
     Wiebe Dedert Coördinator 0-9 06-28128554  w.dedert@chello.nl